fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Aradığım Ürünü Nasıl Bulabilirim?

Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp ‘Ara’ tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız. Veya üst menü ‘den ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz.

Siparişimi verdim, şimdi ne yapmalıyım?

Sitemizde siparişlerinizi Banka Havalesi, Kredi Kartı ve Kapıda Ödeme seçenekleri ile verebilirsiniz.
Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde, size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmektedir.
Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Ya da müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.

Kart bilgilerimi vermek zorunda mıyım?

Sitemizden Banka Havalesi, Kredi Kartı veya Kapıda Ödeme yoluyla alışveriş yapabilirsiniz.
İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. 256 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır. Sitemizde kullanılan bankaların 3D güvenlik sistemi sayesinde cep telefonunuza gelen şifre olmadan kartınızdan tahsilat yapılması mümkün değildir..

Ürünlerimi değiştirmek için ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız ürünlerinizi kullanmamak şartıyla 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.Ürünlerin kullanılmamış ve orjinal kutularına zarar gelmemiş olmalıdır.Değişim işlemi sadece satın aldığınız ürünün renk veya numara değişimi olarak gerçekleştirilmektedir.Satın aldığınız üründen farklı bir model ile değişim işlemi gerçekleştirilememektedir.Değişimini istediğiniz renk veya numara stoklarımızda mevcut değilse iade işleminiz gerçekleştirilebilir.Ürün değişim işlemleri ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde tarafımızdan yeni siparişiniz kargoya verilmektedir.Değişim kargolarınız seçmiş olduğunuz size teslimat sağlayan kargo firması ile tarafımıza gönderilmelidir. Size teslimat sağlayan seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile gönderilmeyen değişimlerinizin kargo ücretleri tarafınıza aittir. Faturaların tüm nüshalarının tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

KARGO & TESLİMAT

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Faturasız ürünlerin çıkışı yapılmamaktadır. Bu nedenle kesinlikle faturasız kargolarınızı kabul etmeyiniz.

Kapıda ödemeli siparişlerde, ürünümü ödeme yapmadan görebilir miyim?

Kapıda Ödeme seçeneği ile yapılan alışverişlerde ücret ödemesi yapılmadan kargo firması ürünü teslim etmemektedir.