fbpx

İade, İptal ve Değişim Politikası

MOOMBAG.COM İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

moombag.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aşağıda iade ve değişim politikamızla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Herhangi bir soru, öneri veya görüşleriniz için İletisim Formu’nu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

moombag.com’dan aldığınız ürünleri, anlaşmalı olduğumuz veya teslim aldığınız kargo firması ile gönderi ücreti tarafınıza ait olmak üzere göndermeniz gerekmektedir. Ürünlerin tarafınıza teslimi tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın alt kısmında yer alan iade formunu eksiksiz olarak doldurup, Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad. No.22 B-36 / İstanbul adresine göndermeniz yeterli olacaktır. 3 iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade ve değişim kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz moombag.com ‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde 10 – 14 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve moombag.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarı tarafımızdan tek seferde tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, ürün bedeli, yine taksitli olarak kredi kartınıza geri ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden moombag.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için iletişim bölümünden e-mail ile bilgi talep edebilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

Tarafımızca hatalı olarak gönderilmiş ürünler dışında iade kabul edilmemektedir. Tarafımızdan kaynaklı gönderilen ürün defolu ya da hatalıysa iade işlemi; ürünün 3 gün içerisinde iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına ürünlerimizin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan geri göndermenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.

Ücretsiz Kargo Kampanyasından Yararlandığım Bir Siparişte İptal/İade Yaparsam Ne Olur?

Kargo ücretsiz kampanyasında sepet alt limiti olmaksızın geçerli olup, iade sonrasında satın almış olduğunuz ürünlerin kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa, ücretsiz kargo kampanyası iptal olur ve ücret iadesi kampanyanın iptali göz önünde bulundurularak yapılır. (İadeniz kargo ücreti düşülerek yapılır.)

Herhangi bir İndirim Kampanyasından Yararlandığım Bir Siparişte İptal/İade Yapabilir miyim?

Sepetinizde kampanyadan (veya alışverişiniz ile birlikte kazanılmış hediye çeki, indirim vb) faydalanarak satın aldığınız ürünü iade ettiğinizde, kalan sepet tutarınız kampanya asgari tutarının altına düşerse faydalandığınız indirim tutarı düşülerek iadeniz yapılır.

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU, NE YAPMAM GEREKİYOR?

moombag.com’dan kaynaklı yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk vb gönderiler nedeniyle yaşanan aksaklıktan dolayı öncelikle özür dileriz. Belirtmiş olduğunuz ürün tedarikçi firma stoklarında bulunduğu takdirde, değişim yapılacak ve yeni ürün tarafınıza gönderilecektir. Ancak kampanyalarımızın stoklarla sınırlı olduğunu belirtmek isteriz. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. moombag.com’ dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren en kısa süre içerisin de moombag.com Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya iletişim bölümünden temasa geçerek, kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.