fbpx

2019 Modası

Klasik sade modellerden yepyeni şekil, desen ve işlemelere, 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarında öne çıkan omuz ve el çantası tasarımları karşınızda.

Desenli çanta

Sezonun en dikkat çekici çantaları, üzerinde grafik ya da floral, kimi zaman da sanatsal desen ve baskılar taşıyanlar. Ortak özellikleri ise her kombine ekstra şıklık, dikkat çekicilik ve eğlence katmaları.

Fark edilmeyi seviyorsanız çanta ve kıyafetinizde benzer ya da farklı desenleri bir araya getirebilir veya klasik şıklık için çantanızın renklerini taşıyan bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

Yarım Daire

Yarım daire formunda çanta yeni bir icat değil, ancak özellikle Michael Kors ve Victoria Beckham’ın tasarımları sayesinde bu sezon trend listelerinde ilk sıralarda yer alıyor.

Alt kısmı kavisli, kapaklı veya üstten fermuarlı omuz çantaları, bu modelin öne çıkan sezon yorumları. Farklı boylar ve üst kısmı kavisli modeller de var.

Zincir Detaylı Çanta

Sezonun en zarif çantaları, özellikle de elde taşınan kapaklı küçük ve orta boy modeller çoğunlukla zincir askılarla tamamlanıyor.

Uzun, kısa, kalın, ince, dore, lame ve deri detaylı gibi pek çok farklı şekilde yorumlanan zincir askılar ışıltıları ve elbette ait oldukları tasarımın zarafetiyle her kıyafeti şıklaştırma gücüne sahipler.

Beyaz Çanta

Yaza en çok yakışan renklerden biri şüphesiz beyaz. Sezonun farklı boy ve şekillerdeki optik beyaz çantaları sıcak hava kombinlerini tamamlamak için ideal.

Ancak beyaz bir çanta alacaksanız, o saf ve pürüzsüz dokusunu korumak için ekstra ilgi ve bakım gerektiğini unutmayın.

Mobil Çanta

Artık cep telefonlarımız kendi özel çantalarına sahipler. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran moda, cep telefonu ve tablet kılıflarından sonra bir adım ileri giderek, sadece telefonlarımızı sığdırabileceğimiz minik çantalar hazırladı.

Clutch çantaların bu daha küçük versiyonları, kolayca bileğinizde taşımanızı sağlayacak şık zincir veya deri askılara sahipler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir